Villa Sapanca Butik Otel Tarzında Bir Ev Pansiyonu ,Sapanca Butik Otel Sapanca Pansiyon, Sapanca Konukevi, Sapanca Guest House, Sapanca Günlük Kiralık Villa For       
   
Butik Konukevi - Sapanca Pansiyon - Sapanca Butik Otel - Sapanca Otel - Sapanca Kiralık Villa for Rent

        ANA SAYFA          BİNALAR & ODALAR          FOTOLAR          AKTİVİTELER        ULAŞIM        REZERVASYON   YORUMLARINIZ

                                                              Villa Sapanca Kırmızı Kapı

 

 

 

 

 

 

Romantik Bej  

Teras Katımızda yer alan Samanlı Dağları mazaralı balkonu ve çatı penceresi, Fransız balkonu ve teras balkonu ile şık bir dizayna sahiptir. Klima, Minibar, Jakuzi Oturma grubu, 82 ekran LCD TV, DVD Player ve Oturma grubu bulunmaktadır.

 

 

Romantik Lale  

Teras Katımızda yer alan Doğa Manzaralı balkonu ve çatı penceresi, Fransız balkonu ve teras balkonu ile  şık bir dizayna sahiptir. Klima, Minibar, Jakuzi, 82 ekran LCD TV, DVD Player ve Oturma grubu bulunmaktadır.

 

 


Kaftan

Orta katımızda yer alan Doğa Manzaralı balkonu  ile ferah ve şık bir dizayna sahiptir. Tavan Vantilatörü, Minibar, Jakuzi,  82 ekran LCD TV, DVD Player ve Oturma grubu bulunmaktadır.

 

 

 


Kalyon

Orta katımızda yer alan Doğa Manzaralı balkonu ve  Fransız balkonu ile ferah ve şık bir dizayna sahip olan en geniş odamızdır. Tavan Vantilatörü, Minibar, Jakuzi,  82 ekran LCD TV, DVD Player ve Oturma grubu bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Düş Bahçesi 

Bahçe Katımızda yer alan Fransız balkonu ile ferah ve şık bir dizayna sahiptir. Tavan Vantilatörü, Minibar, Jakuzi Oturma grubu, 82 ekran LCD TV, DVD Player ve Oturma grubu bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 Sapanca Kiralık Villa, Sapanca Günlük Kiralık Villa, Sapanca Villa, Rental, Sapanca Villa Kiralık, Sapanca Rental Villa,  Sapanca Pansiyon
Sapanca Butik Otel, Sapanca Otel, Sapanca Konaklama, Sapanca Konukevi, Sapanca Villa for Rent
                                   
                  

    Evimizde - Odalarımızda Nelerimiz Var?                                               

 

        

İletişim

Ergin KARLIDAĞ

0 264 582 22 55   -   0 505 785 45 46
Lütfen Sabah 09.00- Akşam 22.00 saatleri arasında arayınız!!!

info@villasapanca.com

Adres:           Rüstempaşa Mahallesi, Özkum Caddesi, Seymen Sokak No:3 Sapanca/SAKARYA